Учні 3-А класу також сьогодні поспілкувалися на тему: “Ми всі різні, але рівні”.
Діти познайомилися із поняттям “гендер”, “гендерна рівність”, переглянули мультфільм. Виконали вправи “Ми з тобою схожі”…, “Що нас об’єднує і в чому ми індивідуальність”, “Абра-кадабра”.
Пограли в ігри “Хто я” та “Вовк і заєць”.
Дізналися більше одне про одного. Зрозуміли, що у нас більше спільного, ніж відмінного, і всі ми залежимо один від одного. Ми всі люди, всі мріємо бути щасливими.