18.04.2024 Година спілкування «Ти – хлопчик, я – дівчинка, ми різні, але рівні» “Ти – хлопчик, я – дівчинка, ми різні, але рівні” над такою темою сьогодні працювали учні 7А класу. Діти виконували вправи “Долонька” та “Розподіл обов’язків”, обговорювали поняття “стать” і “гендер”. Дівчата і хлопці досягли спільної думки, що у нашому суспільстві є справжня рівність між чоловіком і жінкою.#Рівні_можливості_для_всіх