

Учні 3- Б класу відвідали годину спілкування на тему: “Ми всі різні, але рівні”.

Діти переглянули мультфільм “Хлопчики чи дівчата?”. Після обговорення прийшли до висновку, що не має значення до якої статі ви належите, у житті відкриваються рівні можливості для ваших професійних якостей, для талантів.