Всеукраїнська акція «Ангели пам’яті»
Учні 3 класу разом із учителькою Оксаною Червяк та учні 9-Б класу разом із класною керівницею Валентиною Сироваткою долучилися до заходів із вшанування Героїв Небесної Сотні та всього небесного воїнства, об’єднавшись у спільному прагненні зберегти пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.
Діти виготовили паперових ангелів та розвісили їх на деревах біля закладу як символ світлої пам’яті про невинно загиблих.
Під час заходів учні говорили про добро, людяність, свободу та цінність життя, усвідомлюючи важливість пам’яті й єдності.
Нехай ці маленькі білі ангели нагадують кожному з нас: пам’ятаємо — значить живемо, єднаємося і бережемо Україну у своїх серцях ![]()


