Наша команда «ТИГРИ» зайняла І місце
19 лютого 2026 року команда «ТИГРИ» Славутицького ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 виборола
І місце у ІІІ (районному) етапі змагань із масового футболу серед юнаків 9–11 класів у межах всеукраїнського проєкту
«Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
Це була гра характеру, витримки та командного духу 

Пишаємося вами, «ТИГРИ»!


