Пролунав останній дзвоник…
Душевно. Хвилююче. Незабутньо.
Останній для тих, хто виріс у стінах школи,
і тепер стоїть на порозі нового життя.
Випускники 2025 року, ви залишаєте після себе сміх у коридорах, сторінки щоденників, незакінчені фрази в зошитах…
Але головне — теплі спогади в наших серцях.
уміння дружити, мріяти, ставити цілі, дивуватись світові й не боятись невідомого.
Нехай світ буде до вас добрим.
Нехай там, за шкільними дверима, ви знайдете себе.
І нехай у кожного з вас буде свій особистий дзвінкий успіх.
З любов’ю — ваша школа. 



