Урок-гра “Ми – найкращі!” для учнів 6-А класу
Ще один навчальний рік позаду! Були й труднощі, й перемоги, й море яскравих моментів! 
Сьогодні учні й учениці 6-А класу зі своєю класною керівницею Оксаною Рябченко під час найкрутішого уроку-гри “Ми – найкращі!” пригадали різні ситуації навчального року.
Шестикласники ввімкнули фантазію на повну та поділилися своїми думками щодо того, де вони зможуть застосувати свої знання влітку. 
Учні придумували влучні підписи у стилі “мемів”, що передавали ситуації з шкільного життя класу.
«Мікрофон спогадів» допоміг згадати, хто в класі був особливим по-своєму цього року.
Діти з задоволенням створювали мудборди про свої літні бажання.
Урок був надзвичайно теплий із запахом літніх канікул, приємним смаком спогадів, веселощів і гарного настрою! 
До зустрічі в 7-А.класі! Бережімо себе та рідних!
Будьмо вдячні нашим захисникам і захисницям за можливість разом працювати, навчатися, мріяти і святкувати!


