Ми на ЗОСі!!!🥳
Ми на ЗОСі!!!🥳
Цього року молодь нашої школи, взяла участь в 30-му Міжнародному фестивалі молодіжної демократії та мас-медіа “Золота осінь Славутича” в різних номінаціях. 🔥✨
В рамках фестивалю ми завітали на майстер-класи від Волоха Богдана, Катамай Марини, Ланька Дениса та Руденко Маї. 📷📱🎥📠
8-А клас, відвідав презентацію виставки фотосвітлин Вадима Івкіна «ЗОСя очима фотохудожника. Сторінки історії». 🏞
9-А клас зустрівся з українською письменницею Іриною Власенко. 📝
Ця ЗОСя стала для нас активною на різноманітні заходи, завдяки яким наші учні дізнались багато нового та цікавого.🤩🐣







