Як першокласники День миру🕊 відзначали
Сьогодні учні 1 класу відзначали День миру🕊🕊.
На занятті трудового навчання зробили колективну роботу “Віночок миру”. А під час заняття ГПД діти малювали на асфальті тематичні малюнки.
Нехай скоріше настане МИР в нашій Україні🕊🕊🕊💙


