Відкриття зміни табору “Першоцвіт”
У 2 день роботи табору “Першоцвіт” відбулося відкриття зміни. На свято до малечі завітали гості: Спортсмен, тітонька Сова та Літо. Діти грали, танцювали, співали відгадували загадки та читали вірші.
Після свята у дітей була активність присвячена Дню здоров’я. Діти власноруч робили іграшку-антистрес, складали цікаві історії, грали в ігри на спортивному майданчику. На одному з занять – вчилися надавати першу допомогу при травмуванні. Діти з задоволенням та бажанням приймали активну участь під час проведення практичної частини заняття. День здоров’я дітлахи завершили займаючись спортом!


