Розпочав роботу пришкільний табір “Першоцвіт”
Сьогодні, 12 червня, розпочав роботу пришкільний табір “Першоцвіт”. Протягом дня діти знайомилися один з одним, малювали емблему табору, змагалися у знанні історії та традицій рідної України. Малеча з гарним настроєм та солодкими призами поверталися додому!


