«Учнівська ліга «Здорова Україна»
Наші запальні драйвові п’ятикласники 1 червня 2023 року представляли місто Славутич на обласних спортивних іграх серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна», що відбувалися у м.Вишгороді.
Наша команда «Українці» під керівництвом досвідченої професійної вчительки фізичної культури Олени Гапоненко у змаганнях з доджболу і бадмінтону показала чудові результати.
Юні спортсмени стали срібними призерами ігор, отримали нагороди, досвід і шквал позитивних відчуттів.
Радіємо разом, пишаємося, продовжуємо впроваджувати нові модулі і зростати!
Щира вдячність всім причетним!


