Завершився проєкт учнів 7-Б класу «Хвостаті, лохматі друзі»
Ми відвідували міський притулок для тварин, носили їжу, брали на вигул собачок. Все це робилось з метою сформувати у дітей гуманне ставлення до тварин та навички правильного поводження з ними, виховувати любов, чуйність, відповідальність за їх життя.
Фото та відео тут


