Радісна субота
Сьогоднішнє заняття з майбутніми першокласниками минуло у цікавих і пізнавальних справах 🙇🧑🎨🙋♂️🙇♀️
Для маленького равлика 🐌 намалювали мушлю, щоб йому було там затишно жити, склали ланцюжок харчування.
За пізнавальним відео обговорили різні ситуації зі шкільного життя
👭🤝🧑🤝🧑
Після веселої руханки взялися дружно до роботи і з цеглинок лего побудували яскраву школу 🌈🏢.
Наступна наша зустріч буде вже у вересні 🍁🌸🍃 за навчанням 👩🏫 Гарного всім відпочинку і мирного неба 💙💛


