Команда “Бички” підтримала флешмоб в підкоренні районного етапу в змаганнях під егідою “Пліч-о-пліч”
Команда “Бички” підтримала флешмоб в підкоренні районного етапу в змаганнях під егідою “Пліч-о-пліч”.
Сьогодні, у селищі Обуховичи Іванківської громади, наша команда баскетболістів “Бички” в фіналі районного етапу змагань зайняла перше місце, обігравши команду Іванківського ліцею #1 з рахунком 13:12.
Гра була напруженою, та все ж хлопці нашої школи проявили характер і жагу до перемоги і незабаром представлятимуть Вишгородський район на обласних змаганнях.
Дякуємо всім небайдужим за підтримку, дякуємо адміністрації ЗЗСО #1 і Управління освіти і науки Славутицької міської ради за допомогу в організації поїздки.


