Разом із класним керівником Анжелікою Гулієвою учні повторили та підтвердили свої знання про принципи доброчесності, розглянули різні ситуації й визначали, чи є вони чесними. А ще – виконали невеличкий квіз, щоб закріпити матеріал
Робота в командах дала можливість кожному поділитися власними думками, обговорити варіанти та спільно знайти правильне рішення