Команда “Атом” посіла ІІ місце в півфінальних змаганнях районного етапу
Наша команда «Атом» виборола ІІ місце у півфінальних змаганнях ІІІ (районного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч» з волейболу 
Наші хлопці показали жагу до перемоги, але не вистачило сил зробити останній крок до перемоги. Кожен матч – це боротьба, підтримка одне одного й бажання йти до кінця. Саме в такій атмосфері формується командний дух, коло братерства і поваги один до одного.

Підтримаємо хлопців в майбутніх починаннях і з впевненістю говоримо, що головні звитяги ще попереду 


