У 5-А класі пройшов урок пам’яті до четвертої річниці війни.
У 5-А класі пройшов урок пам’яті до четвертої річниці війни.
Це була година тиші, роздумів і щирих дитячих слів.
Учні говорили про те, як війна змінила наше життя і навіть нашу мову. Діти називали нові значення звичних слів: «чисте небо» , «їжак», «град». Згадували й неологізми, що народилися в непрості часи та стали символами незламності.
Окремою частиною уроку стало впізнавання пісень війни. Лунали знайомі рядки з композицій І.Марунича, KALUSH Orchestra, Бумбокс, С.Демидовича. Діти уважно слухали, впізнавали мелодії та ділилися своїми думками про те, як музика підтримує і надихає.
Урок нагадав: пам’ять живе в словах, у піснях, у наших серцях.
Пам’ятаємо. Дякуємо. Віримо. 


