Тренінг “Життя – найбільша цінність” для учнів 7-А класу
У чому суть життя? Для чого ми живемо? Якою має бути сучасна людина, щоб життя стало кращим, щоб ми могли самі себе поважати?
Сьогодні учні й учениці 7-А класу разом із класною керівницею Оксаною Рябченко під час тренінгу “Життя – найбільша цінність” намагалися дати відповіді на ці запитання.
Діти слухали й обговорювали “Притчу про життя”, створювали колеса життєвого балансу, знаходили свою зірку.
Дійшли висновку, що кожна людина неповторна, особлива, цікава, унікальна.


