День безпечного інтернету в нашій школі
У 3 класі класний керівник Оксана Червяк провела виховну годину «Безпека в інтернеті». Учні переглянули відео, працювали в групах над життєвими ситуаціями та створили власні правила безпечної поведінки онлайн.
У 5-Б класі вчителька англійської мови Ніна Мандровна провела урок “Safer Internet Day”. Школярі обговорювали правила користування мережею, вивчали нову лексику та переглянули відео про безпечний інтернет англійською мовою.
Формуємо культуру безпечного спілкування в мережі та навички, які захищають щодня 



