Фестиваль колядок «Коляда об’єднує серця»
Учора у нашій школі відбувся фестиваль колядок «Коляда об’єднує серця».
Через повітряну тривогу захід пройшов в укритті. Та навіть у таких умовах різдвяна пісня лунала гучно й щиро. Адже українці – незламні, і жодна тривога не здатна заглушити коляду, що прославляє Різдво Христове та несе світло, надію і віру.
Колядки у виконанні наших учнів наповнили укриття теплом, дитячими голосами й справжнім різдвяним настроєм. У ці хвилини ми ще раз відчули: разом ми сильні, разом – одна родина.
Щиро дякуємо всім учасникам фестивалю – учням, педагогам, батькам і нашим талановитим колядникам – за щирість, сміливість і світло, яке вони подарували глядачам.
Нехай у кожній родині буде тепло, лунає сміх і панує любов, а Україна нехай буде сильною і благословенною.
Христос ся рождає! Славімо Його!


