12 грудня – Щедра п’ятниця у нашому закладі
Сьогоднішній день став завершальним акордом нашого ІХ Освітнього Хакатону. Щедра п’ятниця – це про вдячність, відкриті серця, добрі справи та відчуття єдності всієї шкільної спільноти. І саме так він і пройшов.
Волонтерство і доброчинність
У школі панував аромат свіжої випічки та гарний настрій. Волонтери Поліського 2 організували смачнющий ярмарок, де кожна покупка була маленьким вкладом у добру справу.
А учні 5-Б класу разом із волонтерами хабу «Соняшник» плели маскувальні сітки. Захоплення, зосередженість і відповідальність дітей – це те, що сьогодні справді вражало.
Міст спільнодії зі Славутицькою гімназією «КрОКус»
Учні 4-х класів гімназії «КрОКус» отримали чудову можливість побувати на екскурсії у нас, познайомитися з просторами закладу та взяти участь у майстерках від педагогів. Це був важливий крок до того, щоб майбутні п’ятикласники відчули впевненість і спокій перед переходом у середню школу.
Творчість і майстерність
Для учнів 3-х класів Оксана Отчиченко провела теплу майстерку зі створення святкових сніговичків. Діти з натхненням працювали руками, фантазували та створювали маленькі символи радості й зими.
Підсумки та вдячність
Протягом тижня працювала шкільна дошка рефлексії «Освітній Хакатон для мене – це…», де учні, педагоги та батьки залишали свої враження, думки й емоції.
Щедра п’ятниця ще раз нагадала: коли школа, родини та волонтери об’єднуються, народжуються дуже великі й дуже важливі речі.
Дякуємо всім, хто був частиною нашого Хакатону 



