9 грудня, Учнівський вівторок – день, коли діти стали вчителями!
Хтось проводив уроки, хтось вів документацію, хтось зустрічав відвідувачів – і все по-справжньому.
Команди 8–11-х класів працювали над мініпроєктом School Rework – збирали ідеї, які зроблять школу зручнішою, сучаснішою, ближчою до дітей.
У кінці дня – чесна рефлексія «Як це – бути вчителем?».
Відповіді – різні, але спільне одне: повага до роботи вчителя, відповідальність та новий погляд на школу.


