Акція «16 днів проти насильства»
Протягом двох тижнів у школі панувала атмосфера підтримки, поваги та взаєморозуміння. Учні різного віку брали участь у зустрічах, творчих активностях, читаннях та бесідах, які допомагали говорити про важливе: кордони, емпатію, добрі вчинки, дружбу, перші почуття, безпеку та відповідальність.
Ця акція стала нагадуванням: ненасильство починається з нас — з того, як ми говоримо, слухаємо, поводимось і ставимось до людей поруч.


