26 листопада у рамках ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» відбулися волейбольні матчі серед здобувачів освіти м. Славутича.
«Блискавки» – дівоча команда Славутицького ЗЗСО №1, обіграла команду Славутицького ліцею з рахунком 2:1.
«АТОМ» – юнацька команда Славутицького ЗЗСО №1, виборола перемогу над командою ліцею «Без меж» також – 2:1.
Обидві команди принесли в заклад кубки переможців, додавши до шкільної колекції ще одну яскраву сторінку спортивної історії.
Олександр Хоменко, учитель фізичної культури, зазначає:
«І хлопцям, і дівчатам ігри вдались нелегкими. Обидві перемоги наші учні здобули не тільки завдяки своєму таланту, а й завдяки міцній силі духу і характеру».