Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять мільйонів невинних людей, які загинули під час Голодомору 1932–1933 років, а також масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2025 році цей день припадає на 22 листопада. Це час, коли ми зупиняємося, щоб згадати трагедію, що торкнулася кожної української родини, та передати далі правду, яку замовчували десятиліттями.
Закликаємо долучитися до всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті”.
О 16:00 запаліть свічку у своєму вікні – вдома, в офісі, у класній кімнаті. Нехай кожен вогник стане знаком пошани всім безвинно загиблим та нагадуванням про силу нашої пам’яті.
Кожна запалена свічка – це наш тихий голос, що промовляє: “Ми пам’ятаємо, ми єднаємося, ми вшановуємо”

