
З 10 по 14 листопада у нашій школі проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.
Сьогодні учні 2–4 класів зустрілися з Лілією Байовою, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Вишгородського РУП.

Пані Лілія цікаво та пізнавально розповіла дітям про правила поведінки на дорозі та у транспорті. Нагадала, як убезпечити себе у різних дорожніх ситуаціях. Відповіла на запитання школярів і провела пізнавальну вікторину.

Такі зустрічі – чудовий приклад співпраці поліції та закладу освіти задля безпеки дітей. Адже культура безпечної поведінки формується у родині, а у школі ці знання закріплюються, розвиваються і стають усвідомленими правилами життя.