Сьогодні учні групи подовженого дня взяли участь у смачній майстерці до Дня пекаря. Під керівництвом Ніни Мандровної діти вчилися замішувати тісто, вирізати фігурки та випікати ароматні пряники. А вже завтра ці солодкі шедеври можна буде придбати на благодійному “Осінньому ярмарку”
Між сповіщеннями про повітряну тривогу та відключеннями електроенергії ми все одно встигаємо вчитися та творити добро, тепло й смаколики