Майстер-клас із виготовлення екібан «На що мене надихає осінь…»
Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, дивовижною неповторністю краси природи.
Сьогодні учні 7-Б класу разом з класним керівником Ольгою Пліскуновою стали справжніми творцями осіннього дива під час майстер-класу з виготовлення екібан «На що мене надихає осінь…» 
Діти з натхненням поєднували природні матеріали, створюючи свої неповторні композиції.
Кожна робота – це маленький витвір мистецтва, у якому відчувається тепло, радість і любов до природи 
А на що Вас надихає осінь?


