01 жовтня стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек!
У читальній залі нашої бібліотеки відбулася презентація виставки літератури «Моя улюблена книга», створеної з книжок, які принесли діти.
Учні 7-Б класу разом із класним керівником Ольгою Пліскуновою презентували твори, що їх найбільше захопили. Вони ділилися враженнями, пояснювали чому саме ця книга варта уваги та радили своїм одноліткам обов’язково її прочитати.
А ви вже знайшли книгу до якої хочеться повертатися знову і знову?