
Напередодні Дня захисників і захисниць України учні 5-х класів Славутицького ЗЗСО №1, разом з інспектором ювенальної превенції Лілією Байовою, створили листівки з теплими та щирими вітаннями й зібрали смаколики для тих, хто щодня оберігає наш спокій.