
Сьогодні шкільне подвір’я наповнилося усмішками, щирими словами й дитячим сміхом. Урочиста лінійка зібрала всю нашу шкільну родину, щоб відкрити новий навчальний рік!


Наймолодші учні подарували всім ніжні вірші, а випускники поділилися теплими побажаннями та порадами зі своїми молодшими друзями.

З теплими словами та найкращими побажаннями до дітей, батьків і педагогів звернулася директорка закладу Наталія Бардакова.

А щоб зарядитися енергією на весь рік – учні й учителі разом виконали веселу руханку.
Сьогодні розпочався новий шкільний проєкт “Школа: новий сезон”. Нехай він принесе удачу, сили й натхнення всім, хто навчається і навчає!