Одразу три педагогині нашого закладу Наталія Кубрак, Людмила Яшуніна та Ніна Мандровна стали переможницями педагогічної виставки “Освіта Славутича-2025” в різних номінаціях!
Це визнання — результат їхньої щоденної праці, відданості справі та любові до дітей.
Бажаємо ще більше натхнення, творчих злетів і нових перемог!