Зустріч з мандрівником, журналістом і письменником Олександром Волощуком.
12 травня 9-А клас відвідав зустріч у міській бібліотеці Славутича з мандрівником, журналістом і письменником Олександром Волощуком. Він поділився враженнями з подорожей Південною Америкою, історіями про українців за кордоном та розповів про свої книги, присвячені духовним і культурним пошукам. Зустріч залишила глибоке враження на всіх присутніх. ![]()
![]()
![]()


