Наш рій «Буревій» на національно-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”)
Наша гордість – команда “Буревій”!
Сьогодні наш рій «Буревій» гідно представив школу на національно-патріотичній грі “Сокіл” (“Джура”) 
.
Це не просто гра — це справжнє випробування на силу духу, витривалість, командну роботу та любов до України 
!
Наш рій проявив себе як справжні патріоти та лідери
— спритні
, розумні
, згуртовані
! Кожен з учасників — МОЛОДЕЦЬ!
Дякуємо вам за рішучість
, гідну поведінку
, бажання розвиватися
та представляти школу з честю
!
Слава Україні! 
Героям слава! 


