Результати нашого ЕКО-челенджу!
Протягом квітня ми проводили акцію “#Я_сортую_сміття” та збирали :
І ось наші результати:
Загалом зібрали: 1068,3 кг макулатури, 25,05 кг кришечок та 16,1 кг бляшанок.
Макулатура: 341,3 кг., 5-Б клас, класний керівник – Олена Гапоненко.
Пластикові кришечки: 8,3 кг.,10-Б клас, класний керівник – Наталія Кубрак,
Бляшанки:10,3 кг., Ірина Козинець та Ніна Мандровна.
Дякуємо всім учасникам за активність, відповідальність і бажання змінювати світ на краще 
Продовжуємо берегти нашу планету разом 


