Учнівське самоврядування “РУУШ” завітало до притулку для собак
Учнівське самоврядування “РУУШ” завітало до притулку для собак
із теплими подарунками. Ми придбали 6 новеньких повідків
, 2 граблів для догляду за територією
та смачні ласощі для наших чотирилапих друзів
.
Але найцінніше — ми подарували собачкам увагу, турботу та прогулянки на свіжому повітрі
. Щасливі очі тваринок, щирі емоції та море позитиву залишаться з нами надовго
.
Ці добрі справи стали можливими завдяки 1500 гривням, які ми зібрали спільними зусиллями учнів, вчителів, батьків та учнівських самоврядувань нашої школи й ліцею “БезМеж” під час святкування Масниці
.
Ще 3000 гривень було передано працівникам Кіноконцертного комплексу на підтримку наших захисників — були придбані каримати для занять із відновлення поранених військових у госпіталях
.
Ми віримо: кожен наш крок, кожна добра справа наближає світ до теплішого і світлішого завтра!




