
До нещодавнього Всесвітнього дня Землі учні 2 класу запросили першокласників на презентацію своєї колективної роботи – плакату “Бережіть дерева!”


Діти розповіли малятам про важливість дерев на Землі, загадували їм загадки і показували ілюстрації, закликали берегти і не шкодити рослинам.