
16 та 17 квітня в нашій майстерні пройшли захопливі заняття для учнів 4-х класів. Діти ознайомилися з приміщенням, предметом “Технології” та дізналися про модулі, які вивчатимуть у наступному навчальному році.
Заняття пройшли в теплій і творчій атмосфері. Четвертокласники із задоволенням виготовили штучні квіти, проявили фантазію та старанність.

Найприємніше — їхні усмішки та щире бажання повернутися до майстерні вже як учні 5-го класу. Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі!