Година спілкування “Першоцвіти не зривамо: їх малюємо, ліпимо, вирізаємо”
Як тільки пригріває перше весняне сонце
у лісах з’являються вісники весни – першоцвіти.
Вони перетворюють нашу землю на яскравий килим.
В учнів та учениць 6-А класу насолоду та радість викликає спілкування з природою, тому разом з класним керівником Оксаною Рябченко діти обрали тему години спілкування “Першоцвіти не зривамо: їх малюємо, ліпимо, вирізаємо”.
Під час роботи у творчій майстерні школярі згадували, які вони знають весняні квіти; чому їх не можна збирати, а потрібно берегти. Ще діти розв’язували проблемні ситуації, відгадували загадки, створювали малюнки зі своїми улюбленими квітами.
Будьмо друзями природі!


