
20 березня у Новопетрівському будинку культури відбулися змагання ІІІ (районного) етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.

Наша команда з черліденгу «The 1st” представляла місто Славутич.

Наші юні черлідери, яскраві, конкурентні і неповторні, посіли ІІ місце, стали срібними призерами районних змагань.

Вітаємо юних спортсменів, їхніх батьків, педагогів!
Дякуємо педагогу-організатору Єлизаветі Бондарук, випускнику закладу Ігорю Хоцяновському за підготовку команди!