Мистецтво та інформатика в дії: гра “Хто зверху?”
Було весело, інтерактивно та пізнавально! Усі учасники проявили ерудицію та креативність, а головне—тримали заряд позитивних емоцій.
Хто ж переміг? Головне-нові знання та гарний настрій! Дякуємо всім за участь!
Більше фото тут


