Сьогодні учні нашого закладу побували у ОЗО «Жукинський ліцей» Пірнівської територіальної громади.
Там проходили відбіркові (зональні) змагання ІІІ (районного) етапу фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу та волейболу.
Команда дівчат «Вогники» та команда юнаків «Атом» (9-11 класи) стали переможцями змагань.
Команда юнаків «Єдність» з баскетболу та команда дівчат «Блискавка» (5-9 класи) посіли ІІ місця.
Незабутні враження у юних спортсменів залишилися від спілкування з відомим українським боксером Олександром Усиком. Натхненні, вмотивовані на подальші здобутки і радісні ми повернулися до рідного Славутича.
Щиро дякуємо керівництву і працівникам Жукинського ліцею за надзвичайно теплу зустріч, турботу і відкритість до співпраці!
Вітаємо наших юних спортсменів і вчителів фізичної культури Елена Гапоненко Гапоненко Олену і Хоменка Олександра!
Дякуємо особисто Світлані Губській за допомогу, а також усім батькам за підтримку дітей і сприяння їх зростанню!