День Соборності України в дії: разом сильніші!
22 січня наша школа відзначила важливе свято – День Соборності України. Учнівські самоврядування ЗЗСО №1 “РУУШ” та ліцею “БезМеж” провели спільний захід “Соборні разом”. Спільно працювали над темою єдності, обговорювали, що означає для нас бути соборними, та як ми можемо підтримувати згуртованість у сучасних освітніх умовах. 

Також учні 4-А та 4-Б класів організували символічний флешмоб – коло єдності, як знак неподільності нашої держави та дружби.

Єднаймося заради спільного майбутнього, адже тільки разом ми можемо подолати всі труднощі й будувати сильну, незалежну Україну!


