Відбулось засідання спільноти педагогів природничо-математичного циклу
24.12 відбулось засідання спільноти педагогів природничо-математичного циклу 
.
Під час круглого столу учасники обговорили такі важливі питання:
Дякуємо всім учасникам за активну участь, обмін досвідом і цінні ідеї! Разом ми створюємо умови для якісної освіти навіть у найскладніші часи.


