Вітаємо переможців ІІ (територіального) етапу змагань “Пліч-о-Пліч”
Переможцями змагань стали команди нашого Славутицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1:
Дякуємо нашим спортсменам за наполегливість, командний дух і любов до волейболу! Ви — наша гордість! 


