Наші на “U-Leader Academy”
Наші учениці Пелагея Мариношенко та Софія Рубанка, а також педагог-організаторка Єлизавета Бондарук взяли участь у дводенному навчанні “U-Leader Academy”!
Протягом двох інтенсивних днів вони здобули знання та навички за такими напрямами:
Це був не лише час для навчання, а й чудова нагода обмінятися ідеями, надихнутися та відчути себе справжніми лідерами!
Віримо, що ці знання учасниці використають для розвитку учнівського самоврядування та нових цікавих ініціатив у нашій школі!
Дякуємо “U-Leader Academy” за можливість для зростання! 


