Година спілкування “Його величність- хліб!”
Учні 11 класу на годині спілкування “Його величність- хліб!” до Всесвітнього дня хліба (16 жовтня) переглянули відеоролик про те, як жили славутичани після 24 лютого 2022 року, пригадали, що хліб на столі з’являється завдяки нелегкій справі людей.
Схилимо низько чоло.
Сонце, життя і тепло.


