Перша зустріч “РУУШ” відбулась!
Сьогодні ми провели нашу першу зустріч шкільного самоврядування, і це був неймовірно продуктивний початок! 
На зустрічі ми обговорили, як будемо працювати далі, а також кожен мав змогу поділитися тим, чим би хотів займатись у нашій команді. 
Головні питання, які ми розглянули:
– що можна покращити в нашій школі? 
– які ідеї ми можемо запропонувати та реалізувати для покращення шкільного життя? 
– як ми, самоврядування, можемо допомогти школі та зробити її ще кращою? 
Дякуємо всім учасникам за активну участь та творчі ідеї! Наступні зустрічі будуть ще продуктивнішими, тож стежте за новинами і долучайтеся до змін разом з нами! 


