Чорнобиль- трагедія, подвиг, пам’ять…
Учні 10 класу відвідали краєзнавчий музей м. Славутича, де дітям провели виховну годину
Учні пригадали чорну сторінку в історії України 26 квітня 1986 року, переглянули відео про події тієї ночі, вшанували пам’ять людей, які загинули під час трагедії, хвилиною мовчання.
На серце ліг незримо й тяжко,
І плине над землею дзвін
Із тихим стогоном протяжно…


